Technická pomoc.:Naší chloubou není že nikdy nespadneme,ale že se pokaždé znovu zvedneme,kdykoliv spadneme.

Technická pomoc.

Zde budou uvedeny jednotlivé technické pomoci v obci, pomoc při pořádání závodů a zkrátka vše co se netýká přímého zásahu.
8.2.2014 Technická pomoc při čištění přečerpávací stanice v obci.

Velitel: Miklík Petr
Strojník: Navrátil Jaromír
Členové : Miklík Jaromír
               Sovadina Kamil
               Konečný Patrik

16.5.2011 Byla poskytnuta technická pomoc při vysátí sklepa v části Chaloupky.

Dne 16.5.2011 byla JSDHO Zahnašovice povolána k vysátí sklepa pod chatou v místní části Chaloupky. Jednotka provedla vysátí sklepa za pomoci plovoucícho čerpadla. Druhý den byla jednotka požádána znovu o pomoc jelikož se sklep nachází v blízkosti studny kde je hladina nad úrovní sklepa. Tuto žádost musela odmítnout jelikož  by se situace opakovala i další dny dokud neopadne okolní voda pod hladinu sklepa. Majitelce bylo doporučeno zakoupení malého čerpadla pro neustálé odsávání vody.

Velitel:    Sovadina Kamil

Strojník:  Brázdil Radek

Členové: Miklík Jaromír

Jurušková Pavla

2.5.2011 Byla poskytnuta technická pomoc při čištění Biostanice v místním JZD.

Dne 2.5.2011 byla JSDH Zahnašovice povolána k technické pomoci v místním JZD. Šlo o vyčistění Biostanice. Při akci se všichni potýkali s nebezpečením v podobě Methanu. Celou dobu jednotka zasahovala v DT což bylo velmi náročné. Spotřebovalo se 8 lahví vzduchu. Fotky v sekci fotogalerie.Popis akce v zásahové jednotce.

Velitel: Miklík Petr

Strojník: Brázdil Radek

Členové: Sovadina Kamil

Miklík Jaromír

Podolová Daniela

28.7.2010 Byla poskytnuta technická pomoc při čerpání vody po vytopení sklepu v místním obecním úřadě.

26.7.2010 Byla poskytnuta technická pomoc při protahování kanálu v RD u Kozníků.

Miklík Petr

Sovadina Kamil

29.6.2010 byla poskytnuta technická pomoc při čerpání vody ze sklepu v

chaloupkách.

Miklík Petr

Libor Pospíšil

Dne17.6.2010 byla poskytnuta technická pomoc při čerpání vody na poli Kurovice-Ludslavice za pomocí plovoucího čerpadla.

Členové: Kamil Sovadina

Dne 12.6.2010 SDH Zahnašovice vyslala 6 členů na OZ zabezepčení Krajského kola v Hulíne.

Miklík Ladislav
Miklík Ladislav ml.